Konto osobiste ING Bank Śląski. Warunki, oferta

Konta z LWEM to konta spełniające wysokie wymagania klientów, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Najnowsze w ofercie ING to Konto Direct z Moim ING oraz Konto Mobi z Moim ING.

Sprawdź, czy warto otworzyć konto osobiste Konto Direct z Moim ING? Porównaj możliwości, opłaty i prowizje. Konto Direct z Moim ING to najlepsze konta bankowe w Polsce - wszystkie prowizje i opłaty.

Oferta banku w zakresie kont obejmuje:

 • Konto z Lwem Direct -to konto osobiste przeznaczone dla nowoczesnych, korzystających z Internetu Klientów, którzy większość operacji bankowych załatwiają bez konieczności wizyty w oddziale.
 • Konto z Lwem Komfort - dla aktywnych i bardziej wymagających Klientów, którzy wykonują wiele operacji zarówno w placówce banku, jak i z kanałów elektronicznych (Internet, telefon, bankomaty).
 • Konto z Lwem Direct dla przedsiębiorców – konto służące do gromadzenia środków pieniężnych oraz dokonywania rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych, zarówno w kraju, jak i za granicą.
 • Konto z Lwem Zysk dla przedsiębiorców- to konto firmowe dla nowoczesnych, korzystających z Internetu osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i korzystających z uproszczonych form księgowości, które większość operacji bankowych załatwiają bez konieczności wizyty w oddziale.

Zalety Kont z LWEM Direct dla klientów indywidualnych:

 • Pełny dostęp do pieniędzy przez Internet i telefon, szeroka sieć bankomatów i oddziałów.
 • 0 zł za prowadzenie i otwarcie konta
 • 0 zł za przelew krajowy w PLN przez Internet - za wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej do rachunku VISA lub Maestro ze standardowym wizerunkiem
 • 0 zł za korzystanie z kart płatniczych do rachunku VISA i Maestro - jeżeli miesięczna wartość rozliczonych przez Bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą wyniesie co najmniej 100 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.
 • limit zadłużenia w koncie – możliwość uruchomienia limitu zadłużenia przy otwarciu konta do wysokości 2-krotności dochodów netto; limit można podwyższyć po 3 miesiącach regularnych wpływów na konto osobiste - warunkiem otrzymania limitu zadłużenia jest złożenie kompletnego wniosku o limit zadłużenia w koncie oraz posiadanie zdolności kredytowej
 • możliwość otwarcia konta przez Internet bez wizyty w oddziale Banku
 • atrakcyjnie oprocentowane Otwarte Konto Oszczędnościowe z możliwością wpłat i wypłat w dowolnej chwili bez utraty odsetek
 • możliwość zamówienia Mojej Karty ING - karty płatniczej do rachunku, która wygląda tak, jak chcesz
 • możliwość skorzystania z ochrony ubezpieczeniowej

Konto Direct z Moim ING

Konto Direct z Moim ING - nową osobistą bankowością, ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Klienta. Dzięki niej Klient ma dostęp do pieniędzy gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo. Od razu widać jakimi środkami dysponuje posiadacz konta i na co je wydaje. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie lepszych decyzji: sprawnie planować budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania wykonuje się szybko i intuicyjnie.

Konto Mobi z Moim ING

Konto Mobi jest dla Ciebie, jeśli masz mniej niż 26 lat i większość rzeczy robisz telefonem: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę płatniczą Visa Zbliżeniową, którą podłączysz do konta walutowego w aplikacji Moje ING, 0 zł za wypłaty kodami BLIK z bankomatów w całej Polsce (telefonem), 0 zł za przelewy na telefon w aplikacji Moje ING – możesz wysyłać i odbierać przelewy w każdy dzień tygodnia, 0 zł za nielimitowaną ilość przelewów między kontem oszczędnościowym a osobistym – jednym klikiem w aplikacji Moje ING, 0 zł za krajowe przelewy w PLN, które robisz przez internet, 0 zł za wpłaty kodami BLIK we wpłatomatach – już od 10 zł (telefonem).