Komfortowa Karta Kredytowa Raiffeisen Polbank

M.B. - .

Wybór odpowiedniej karty kredytowej jest bezcenny. Gdy przyjdą ciężki czasy, korzyści z posiadania nowoczesnej, taniej i funkcjonalnej karty kredytowej okazują się przydatne. Wysoki limit kredytowy w koncie, nawet do 50 000 zł, 56 dni bez odsetek oraz zwrot części wydatków przekonała szeroką grupę klientów, że dokonali najlepszego wyboru. Prestiżową kartę kredytowa MasterCard®, stworzoną specjalnie dla Twoich potrzeb. Można ją teraz otrzymać bez wychodzenia z domu. Tak, to możliwe!

karta kredytowa raiffeisen polbankUdowodniono, że posiadając kartę kredytową Raiffeisen Polbank można otrzymać zwrot części wydatków, nawet do 360 zł rocznie. Oszczędzamy w najprostszy możliwy sposób, płacąc za zakupy. Za każdą transakcję bezgotówkową otrzymujemy zwrot 0,75% wartości zakupów. Ta karta kredytowa posiada jeszcze inne, liczne zalety, które znane dotychczas są jedynie nielicznym posiadaczom prestiżowych, czyli najdroższych kart kredytowych.

Płacąc kartą kredytową Raiffeisen Polbank można rozłożyć płatności za zakupy nawet na 12 rat bez odsetek. Jedyny koszt to 5% prowizji od rozłożenia na raty. Znacznie tańsza opcja niż kredyt gotówkowy, pomijając już formalności związane z uzyskaniem kredytu gotówkowego i czasem oczekiwania na decyzję kredytową.

Mobilni klienci mogą dokonywać płatności bez karty kredytowej w ręku i gotówki w portfelu. Wystarczy telefon z mobilną aplikacją MyWallet! Dzięki niej szybko i łatwo zapłacimy za każde zakupy. Bilety komunikacji miejskiej i kolejowej, opłaty za parkowanie, rachunki i inne usługi. Jedno zbliżenie wystarczy i gotowe! Rachunek zapłacony. Telefon komórkowy może pełnić rolę karty płatniczej. Dzięki temu można płacić za towary i usługi w taki sam sposób, w jaki posługujemy się kartą płatniczą z funkcją płatności zbliżeniowych MasterCard® PayPass. Każdy właściciel karty kredytowej Raiffeisen Polbank, może kontrolować wszystkie wydatki poprzez serwis SMS.

Tutaj sprawdzisz karty kredytowe i wybierzesz najlepszą dla siebie.

Zawierając umowę o karta kredytową z Raiffeisen Polbank, otrzymujemy wyjątkowy Pakiet Assistance.