Karta kredytowa? Którą wybrać? Do 58 dni okresu bezodsetkowego

Karty kredytowe to wysokie limity gotówkowe w koncie osobistym, brak oprocentowania kredytu gotówkowe do 58 dni. Szybki kredyt ratalny i atrakcyjne rabaty na zakupy w sklepach. Kierowcy, którzy otworzą konto Getin Up lub konto osobiste Uniwersalne Plus, otrzymają zwrot różnicy ceny paliwa pomiędzy kwotą 4,95 zł, a średnią ceną jednego litra paliwa Pb95 w danym miesiącu kalendarzowym, opartą na niezależnym zestawieniu Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Która karta kredytowa oferuje korzystne warunki?

Dzięki Karcie Kredytowej Citi Handlowy klient może liczyć na 100 zł powitalnej premii na start w prezencie, na zniżki do 50% w ponad 5000 miejsc oraz może wnioskować o limit do 10 000 zł bez dodatkowych zaświadczeń o dochodzie.

Karta Kredytowa w Millennium Bank to szeroki wybór kart kredytowych, 5% rabat na zakupy, szybki dostęp do dodatkowych środków finansowych, okres bezodsetkowy do 56 dni.

Karta kredytowa Raiffeisen Polbanku umożliwia uzyskanie zwrotu do 360 zł za zakupy. Ponadto klientom przysługuje 56 dniowy okres bezodsetkowy oraz dodatkowo do 12 rat w karcie bez odsetek.

Karty kredytowe Deutsche Banku wydawane są z bogatym pakietem ubezpieczeń i dają aż 56 dodatkowych dni na spłatę zobowiązań. Ponadto gwarantują rabaty do 50% u Partnerów Strefy Rabatów w całej Polsce.

Karty kredytowe Credit Agricole MasterCard dają 54 dni w okresie bezodsetkowym. Maksymalny limit na karcie wynosi do 20 000 zł, a Bank zapewnia ponadto łatwy dostęp do rachunku karty przez Internet i telefon.

Karty kredytowe mBanku umożliwiają wykorzystanie od 500 do 200 000 zł limitu w 54-dniowym okresie bezodsetkowym. Do wyboru klientów oddane zostały m.in. MasterCard Standard, Visa Classic, Visa Electron.

Dla klientów zainteresowanych kartą kredytową Multibanku, bank oferuje: 20% wyższy limit na karcie za przeniesienie jej z innego banku, oprocentowanie zadłużenia na karcie 9,9%. Ponadto limit kredytowy od 3 000 zł do 50 000 zł.

Niezależnie od wybranego rodzaju karty kredytowej w Alior Sync, klientowi przysługują następujące przywileje: darmowe wydanie karty, 58 dni okresu bezodsetkowego, wysoki limit kredytowy, możliwość dokonania z rachunku karty przelewu, funkcjonalność transakcji bezstykowych PayPass™ oraz możliwość ustalenia indywidualnych limitów transakcyjnych do karty.

Karta kredytowa Inteligo Visa payWave to limit kredytowy do 50 000 zł, okres bezodsetkowy na transakcje bezgotówkowe do 55 dni i 0 zł za pierwszy rok korzystania z karty oraz w kolejnych latach w przypadku aktywnego korzystania z karty kredytowej. Okres kredytowania do 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Jeśli masz już kartę kredytową w innym banku? Przenieś ją do Inteligo i zyskaj promocyjne oprocentowanie 9,9% przez pierwsze 6 miesięcy użytkowania karty kredytowej.

Zdobądź gotówkę! Załóż kartę kredytową. Sprawdź karty kredytowe.

Karty kredytowe - najlepsze karty płatnicze.