Jak otrzymać kredyt gotówkowy-odnawialny bez zaświadczeń?

Czy istnieje szansa uzyskania kredytu, gdy nie można w pełni udokumentować pochodzenia zarobków lub ma się je zbyt niskie i nie posiada zdolności kredytowej? Na te pytanie znamy odpowiedź i przedstawiamy sposób na uzyskanie kredytu odnawialnego bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach. Jak otrzymać kredyt gotówkowy-odnawialny? Przepis!

Wszystko opiera się na otwarciu bezpłatnego, najnowocześniejszego konta Internetowego, w którego opcjach standardowo jest zakładka umożliwiająca uruchomienie kredytu odnawialnego. Przeważnie maksymalna kwota kredytu, jaką będzie można wykorzystywać to 3000 zł, przy czym nie będzie trzeba składać żadnych zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach. Więc jest to spora suma, jaką będziemy mieli możliwość dysponować.

Po otwarciu konta osobistego Inteligo lub dbNet, należy zadeklarować wpłatę miesięczna na poziomie 1000 zł. Zasilanie konta może być dokonywane przez pracodawcę, z prowadzonej działalności handlowej, gospodarczej itd. Można samemu wpłacić pieniądze, chociażby będąc rolnikiem, poprzez przelew z innego posiadanego konta lub chociażby na poczcie

Kwota wpłaty zostanie zarejestrowana, więc można już wypłacić pieniądze za pomocą karty, którą otrzymamy wraz z otwarciem tego nowoczesnego rachunku lub zapłacić rachunki za media poprzez konto korzystając z Internetu. Przelewy są bezpłatne, więc korzystniejszy sposób na opłaty rachunków niż klasyczny: na poczcie.

Po tej operacji już poprzez konto uruchomić należy kredyt odnawialny

Umowa o ten kredyt jest w formie elektronicznej i gdy spełniliśmy pierwszy warunek konieczny do uzyskania kredytu odnawialnego, czyli wpłacaliśmy po minimum 1 000 zł/mc kredyt gotówkowy-odnawialny natychmiast zostanie uruchomiony bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach.

Do tego kredytu otrzymamy kartę, za którą opłata wynosi poniżej złotówki miesięcznie. Za jej pomocą, będzie można wypłacać pieniądze z bankomatów czy też płacić w sklepach.

Po wykorzystaniu przyznanych środków, kredyt zostanie automatycznie odnowiony na kolejny rok o ile będziemy posiadali środki na koncie by spłacać minimalne raty tegoż kredytu. Nie trzeba wykorzystywać całej sumy. Wypłacić można tyle ile się potrzebuje i od tej sumy zapłacimy niewielkie odsetki.

To dobre rozwiązanie w trudnych czasach, podczas wyjazdów wakacyjnych, w okresie przedświątecznym, gdy pieniędzy w portfelu zabraknie a kredytu można nie dostać lub nie ma na to czasu, kredyt odnawialny w koncie zawsze zagwarantuje nam pełen komfort finansowy. Również osoby prowadzące firmy, małe sklepy lub punkty gastronomiczne zawsze będą miały skąd pożyczyć pieniądze konto z limitem kredytowym, konieczne na zwiększone zakupy, bieżącą działalność, zamiast ubiegać się o kredyty dla firm i czekać na przyznanie.

Idealna i praktycznie jedyna szansa by uzyskać kredyt nie posiadając zdolności kredytowej, co zdarza się również osobom zatrudnionym na umowę o pracę lub pracując chociażby dorywczo na budowie, uzyskując dochody z różnych źródeł, w których to pracodawca nie zawsze wystawi zaświadczenie o zarobkach.