Inteligo Zdobyło Pierwsze Miejsce W Corocznym Rankingu Newsweeka!

Inteligo, czyli inteligentne konto internetowe. Konto osobiste Inteligo: 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (Konta), 0 zł za obsługę karty debetowej jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych tą kartą w okresie rozliczeniowym, za który pobierana jest miesięczna opłata za obsługę karty debetowej przekracza 99,99 zł, 0 zł za polecenie przelewu wewnętrznego i polecenie przelewu "standardowego" oraz zlecenia stałe – realizowane za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej, 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK).

Inteligo

Najlepsze, inteligentne konto internetowe Inteligo nie ma sobie równych. To nie tylko prestiż, lecz także bardzo nowoczesne narzędzie, jakie proponuje nam PKO Bank Polski. Wszyscy opłacamy rachunki, wiec, co miesiąc wyciekają nam pieniądze z kieszeni. Korzystając z konta Inteligo, nie zapłacimy za jego obsługę przez bank ani za kartę debetową/kredytową wydawaną do rachunku.

Wystarczy posiadać na koncie niewielką kwotę w wysokości 100 zł i wydawać miesięcznie 100 zł płacąc kartą np. za zakupy w sklepie by kwota za prowadzenie konta wyniosła 0 zł.

Wszystkie przelewy oraz zlecenia stałe, które wykonamy przez Internet będą bezpłatne. Ponadto otrzymamy stały dostęp do pieniędzy i oferty Inteligo przez Internet, telefon oraz ponad 3500 bezpłatnych bankomatów sieci PKO Banku Polskiego.

  • 0 zł za prowadzenie konta przy saldzie miesięcznym od 100 zł
  • 0 zł wszystkie przelewy krajowe przez Internet i komórkę oraz zlecenia stałe – realizowane samodzielnie
  • 0 zł za wydanie i używanie karty płatniczej Inteligo gdy miesięcznie wydasz kartą zaledwie 100 zł
  • 0 zł za nabycie Funduszy PKO w ramach rejestrów otwartych za pośrednictwem Dystrybutora IFS S.A.

Otwórz konto Inteligo przez Internet wypełniając wniosek poniżej.