Doradztwo ds. nieruchomości - możesz kupić, sprzedać lub wynająć mieszkanie

W ostatnich latach rynek nieruchomości był bardzo burzliwy i czasami zupełnie nieprzewidywalny. Początek 2008 roku przyniósł istotne zmiany. Wzrost podaży wywołany boomem w budownictwie oraz zbyt wysokie ceny mieszkań połączone z zaostrzeniem przez banki polityki kredytowej sprawiły, że niewiele osób mogło pozwolić sobie na zakup mieszkania.

W tej sytuacji zarówno osoby sprzedające mieszkania na rynku wtórnym, jak i deweloperzy musieli obniżać ceny. Dzięki temu mamy teraz możliwość zakupu atrakcyjnego mieszkania w przystępnej cenie. Biorąc pod uwagę bardzo duży wybór ciekawych ofert, teraz jest doskonały moment na podjęcie decyzji o zakupie. Home Broker jest doradcą na rynku nieruchomości.

Świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wachlarz naszych usług jest szeroki, w Home Brokerze możesz kupić, sprzedać lub wynająć, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań.

Home Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji. Home Broker zajmuje się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert dla swoich klientów i sfinalizowaniem ich nabycia. Oferuje szeroki wybór inwestycji na rynku pierwotnym w specjalnych cenach tylko dla klientów Home Broker, jak również szeroką bazę nieruchomości z rynku wtórnego.

Home Broker to codziennie nowe atrakcyjne oferty. Home Broker pomaga także sprzedać nieruchomość. Doradcy Home Broker wybiorą odpowiedni moment na dokonanie transakcji, zaproponują cenę na podstawie rzetelnej analizy rynku. Home Broker to tysiące klientów w ciągu miesiąca, co jest gwarancją szybkiej sprzedaży Twojej nieruchomości. Aby znaleźć wymarzone mieszkanie lub sprzedać obecne, wystarczy wypełnić wniosek.

Chcesz kupić mieszkanie?

Szukasz mieszkania, domu lub działki? Potrzebujesz doradztwa w wyborze najtańszej i najlepszej nieruchomości? Już dziś umów się na bezpłatne spotkanie!

Co zyskujesz, umawiając się na spotkanie z Doradcą ds. Nieruchomości?

Analizujemy Twoje potrzeby - przedstawiamy listę najatrakcyjniejszych dla Ciebie ofert - określamy proste warunki współpracy - dzielimy się wiedzą na temat rynku nieruchomości.

Wszystko w jednym miejscu:

  • porównamy dla Ciebie oferty na rynku pierwotnym,
  • wybierzemy tylko te oferty na rynku wtórnym, które rzeczywiście odpowiadają Twoim potrzebom - sprawdzimy stan prawny wybranej nieruchomości - wynegocjujemy najlepszą cenę.

Tysiące Klientów chcą kupić Twoje mieszkanie!

Home Broker jest doradcą na rynku nieruchomości. Umożliwia porównywanie wielu ofert, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, oraz pomaga w wyborze i zakupie najbardziej atrakcyjnej. Dzięki stale powiększającej się liczbie klientów i kompleksowej obsłudze - Home Broker pomaga również przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »