"Dni Otwarte" dla kredytów mieszkaniowych w BNP Paribas

Od dzisiaj we wszystkich oddziałach Banku BNP Paribas rozpoczynają się tzw. Dni Otwarte kredytu mieszkaniowego. Do końca tygodnia jego klienci będą mogli korzystać z dodatkowych promocji związanych z kredytami hipotecznymi. Klienci, którzy złożą wniosek o kredyt mieszkaniowy w BNP Paribas, mogą otrzymać premię w postaci niższej marży i prowizji od 0% za udzielenie kredytu hipotecznego.

dni otwarte kredytu mieszkaniowego

W ramach dni otwartych Banku BNP Paribas można przyjrzeć się codziennej pracy Banku, dowiedzieć się więcej na temat pracy Banku i produktów bankowych oraz porozmawiać z ekspertami na temat kredytów hipotecznych.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć kredyt hipoteczny w BNP Paribas w Dni Otwarte, przygotowano wyjątkową promocję: niższa marża i prowizja od 0% – to specjalne warunki kredytu hipotecznego, z jakich mogą skorzystać klienci Banku BNP Paribas w ramach trwających Dni Otwartych kredytu mieszkaniowego w całej Polsce. Wniosek kredytowy można złożyć zdalnie — online, a wysokość raty kredytu obliczyć w kalkulatorze dostępnym na stronie banku.

Na początku wrześnie Biuro Informacji Kredytowej podało, że w pierwszym półroczu udzielono w bankach aż o 33% kredytów hipotecznych więcej niż rok wcześniej. W BNP Paribas w 3 kwartale 2021 r. udzielane były rekordowo wysokie wolumeny kredytów hipotecznych i ich wartość była o ponad 48% wyższa niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

W BNP Paribas finansowanie można otrzymać na nieruchomości z rynku pierwotnego (nieruchomość wybudowana) lub wtórnego. Jest również możliwość skorzystania z dodatkowych środków na wykończenie nieruchomości.

Osobom planującym zakup nieruchomości i dysponującym co najmniej 20-procentowym wkładem własnym, bank oferuje teraz niższą marżę. Co więcej, decydując się na ubezpieczenie spłaty kredytu, klienci mają możliwość wybrania oferty z prowizją 0%. Bank finansuje do 90% wartości nieruchomości oraz udziela do 15% kwoty kredytu na dowolny cel.

BNP Parbias oferuje również nowy kredyt hipoteczny: Energooszczędne nieruchomości. Niższe oprocentowanie na sfinansowanie energooszczędnych nieruchomości. Jest to oferta dla osób, które posiadają lub będą posiadać:

  • certyfikat ekologiczny (np. BREEAM),
  • świadectwo charakterystyki energetycznej, gdzie wartość wskaźnika rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP nie jest wyższa niż 50 kWh/(m2*rok).

W BNP Paribas znajdują się również dwie inne ciekawe oferty:

  • kredyt z niską marżą,
  • kredyt z pakietem ubezpieczeń na życie/ utraty pracy.

Warto sprawdzić ofertę kredytów hipotecznych w BNP Paribas i to nie tylko w czasie trwających „Dni Otwartych kredytu mieszkaniowego” i skorzystać z promocyjnej oferty z obniżoną marżą i z prowizją 0%. Wniosek można złożyć nie tylko w placówkach Banku BNP Paribas, ale i w serwisie Get Money (zakładka: kredyty hipoteczne) bez konieczności wizyty w Banku. Zachęcamy do kontaktu z doradcami BNP Paribas na infolinii oraz we wszystkich placówkach.

Raty potencjalnego kredytu hipotecznego obliczy dla klientów kalkulator „Symulator kredytu hipotecznego online” dostępny na stronie internetowej BNP Paribas. Wniosek kredytowy oraz wszelkie inne potrzebne dokumenty można przesłać e-mailowo lub z wykorzystaniem bankowości internetowej BNP Paribas. W całym procesie Bank BNP Paribas zapewnia wsparcie dedykowanego doradcy hipotecznego, a wizyta w placówce banku ograniczona jest jedynie do podpisania umowy kredytowej.

Dni otwarte cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W ciągu 5 dni placówki Banku BNP Paribas odwiedziło setki gości witanych przez pracowników Banku. Na miejscu zostały również podpisane umowy kredytowe, dzięki którym kredytobiorcy będą mogli sfinansować zakup nowych mieszkań i domów.