db Kredyt - Najtańszy Kredyt Gotówkowy Bez Zaświadczeń – 130 000 zł

Najtańszy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach? Zdecydowanie tak! Db. Kredyt gotówkowy (wolne tłumaczenie: dobry kredyt gotówkowy) - najtańszy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń do 130 000 zł. Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń na dowolny cel w Banku do 200 000 zł. Szybka decyzja kredytowa, nawet do 10 minut od chwili złożenia wniosku przez Internet, proste procedury, niskie oprocentowanie to niewątpliwie zalety tej oferty.

Doskonałe warunki kredytowania:

  • Maksymalna wysokość kredytu gotówkowego to nawet 200 000 zł
  • Minimalna kwota kredytu to już 500 zł netto
  • Długi okres kredytowania — aż do 10 lat
  • Możesz przeznaczyć ją na dowolny cel
  • Bez konieczności wizyty w Banku
  • Specjalne propozycje dla wolnych zawodów, nauczycieli, administracji publicznej, księgowych.

Teraz znany Bank w Polsce ma dla Ciebie dwa szczególnie atrakcyjne warianty oferty.

Kredyt gotówkowy z obniżoną prowizją oraz kredyt gotówkowy z możliwością otrzymania bez prowizji. Obydwie oferty dotyczą kredytów z ubezpieczeniem od następstw nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Zakres i warunki ochrony ubezpieczeniowej regulują ogólne warunki ubezpieczenia. Istnieje możliwość zaciągnięcia jednej pożyczki w ramach danej oferty, kolejne możesz otrzymać po dokonaniu spłaty zadłużenia z poprzedniej umowy.

Kredyt gotówkowy z minimum formalności

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach — dotyczy wybranych grup zawodowych (adwokat, radca prawny, sędzia, notariusz, pozostałe osoby, które wykonują zawód w zakresie obsługi doradztwa prawnego, księgowy, architekt, lekarz weterynarii, nauczyciel) pod warunkiem uzyskiwania dochodów ze stałych źródeł, związanych z posiadanym wykształceniem.

Atrakcyjny kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem

Dzięki dodatkowej ofercie ubezpieczenia od następstw nieprzewidzianych zdarzeń losowych korzystając z kredytu gotówkowego bez zaświadczeń, możesz zapewnić spokój i bezpieczeństwo Sobie i Swoim najbliższym.

Przedstawiamy niektóre odpowiedzi na pytania!

Klient: Czy muszę mieć jakieś zabezpieczenie kredytu gotówkowe? Nie mam możliwości znalezienia poręczyciela!

Bankier ds. Bankowości Gotówkowej: Bank nie wymaga poręczycieli ani innych dodatkowych zabezpieczeń. Dodatkowo niewymagana jest nawet zgoda małżonka na zaciągnięcie kredytu do kwoty 20 000 zł.

Klientka: Czy lepiej skorzystać z kredytu ratalnego w sklepie, czy z kredytu gotówkowego w Banku?

Bankier ds. Bankowości Gotówkowej: Kredyt ratalny dostanie Pani wyłącznie w kwocie odpowiadającej cenie towaru — oznacza to, że traci Pani szansę na uzyskanie dodatkowych środków, dostępnych w ofercie Banku kredytu gotówkowego, które można wykorzystać na inne bieżące wydatki. Należy też pamiętać, że koszt kredytu ratalnego ukryty jest w cenie produktu. Płacąc natomiast gotówką uzyskaną z kredytu gotówkowe wziętego w Banku, zawsze można postarać się o wynegocjowanie niższej ceny za towar.

Dobry kredyt gotówkowy bez zbędnych formalności

Banki w Polsce zajmują się wyłącznie udzielaniem kredytów, dlatego wiedzą o nich wszystko. Tutaj szybko otrzymasz kredyt gotówkowy i to bez zbędnych formalności.