Darmowy kredyt gotówkowy! Niemożliwe?

Nieoprocentowany kredyt gotówkowy to dopiero rewolucja bankowa, o której marzy każdy kredytobiorcy. Jak wyobrażasz sobie darmowy kredyt, za który nie zapłacisz ani grosza? Ile pożyczysz tyle oddasz! Bez marnowania czasu, z każdego miejsca na świecie gotówkę można pożyczyć w każdej chwili nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Sięgnąć po gratisowy kredyt gotówkowy mogą osoby które otworzą konto osobiste w jednym z przedstawionych banków. W kolejnym kroku należy włączyć dostępną opcję jaką jest kredyt odnawialny. W większości przypadków, opcję taką uruchomić można przez Internet, logując się na konto. Przyznanie limitu kredytowego to już tylko szczegół. W zależności od banku i konta, kredyt odnawialny wynosić może 10 000 zł (Inteligo). Często udzielany jest bez zaświadczeń o dochodach a w przypadku konta indywidualnego umowa podpisywana jest elektronicznie. Bez konieczności odwiedzania banku.

Nieoprocentowany kredyt gotówkowy w koncie, na 7 dni w miesiącu, które klient wybrać może według własnego uznania otrzymać można w:

  • Banku Millennium poprzez: Konto osobiste, Dobre Konto, Konto Internetowe
  • Citi Handlowym: CitiKonto Direct
  • Lukas Bank: Konto standardowe, LUKAS e-Konto PLUS, LUKAS e-Konto

Raiffeisen Bank Polska S.A po otwarciu konta osobistego ogranicza darmowy kredyt gotówkowy jedynie limitem zadłużenia, który nie może przekroczyć 1000 zł. Dopiero powyżej tej kwoty klient zapłaci odsetki naliczone według stopy procentowej określonej przez bank w regulaminie konta.

Prowizja za przyznanie limitu kredytowego w Banku Millennium i Citi Handlowym wynosi 0%, w Lukas Banku 1,5% i w Raiffeisen Banku 1,2%.

Krótkie terminy w jakim klient nie zapłaci odsetek za kredyt gotówkowy w koncie nie pozwoli na dużo, ale w przypadku nieprzewidzianych wydatków i zdarzeń losowych, których podczas wakacyjnych wyjazdów nie brakuje, pozwoli uregulować rachunki i przetrwać do wypłaty po najniższych kosztach, a czasem wręcz za darmo.