Crédit Agricole: Przenieś kartę kredytową wraz z zadłużeniem

Crédit Agricole zaprasza wszystkie osoby posiadające zadłużenie na kartach kredytowych w innych bankach do przeniesienia karty razem z zadłużeniem do nich – Crédit Agricole.

Klient zyska na takiej operacji, ponieważ oprocentowanie zadłużenia zostanie obniżone aż do 7,9 procent dla transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Standardowo w bankach wynosi ono 19,9% dla kart Visa/MasterCard Gold i 20% dla kart Visa Silver. Nowi klienci, korzystający z przeniesienia karty zadłużonej do Lukas Banku nie zapłacą ani grosza za jej wydanie.

Jedynym warunkiem skorzystania z oferty Crédit Agricole jest przedstawienie ostatniego wyciągu z karty.

Osoby zainteresowane powinny przez Internet z oferty Crédit Agricole złożyć wniosek o kartę kredytową a po skontaktowaniu się przedstawiciela Banku złożyć dyspozycję wypowiedzenia karty w innym banku i przelewu zadłużenia. Wszystkie formalności załatwi Crédit Agricole w naszym imieniu. ToCrédit Agricole wysyła wypowiedzenie umowy karty do poprzedniego banku. Spłata zadłużenia zostaje ułatwiona poprzez nowy plan spłat ratalnych.

Nowy plan można sobie dopasować i zadłużenia na nowych korzystniejszych warunkach z niższym oprocentowaniem rozłożyć na 6, 10, 12, 18 a nawet 24 raty. Można nim objąć dowolne zakup a nawet kilkanaście transakcji. Zadłużenie na karcie kredytowej z innego banku musi przekraczać kwotę 300 zł. rozkłada się wtedy na.

Kampania przeniesienia kart zadłużonych promowana jest pod hasłem: „Skuś się…wymień swoją kartę kredytową i zyskaj obniżone oprocentowanie 7,9 proc. przez 6 miesięcy.”

Osoby, które popadły w kłopoty ze spłatą kart kredytowych powinny niezwłocznie zgłosić się po szansę umożliwiającą dogodne i tanie rozłożenie długu do Crédit Agricole poprzez złożenie wniosku o kartę kredytową.