Citi Handlowy liderem komunikacji społecznego zaangażowania w Internecie

W najnowszej edycji badania Indeksu BI-NGO, w którym oceniane są strony internetowe 500 największych firm w Polsce pod kątem komunikacji na temat zaangażowania społecznego, Citi Handlowy uplasował się na miejscu pierwszym. Bank jest pierwszą w historii badań instytucją, której internetową komunikację społecznego zaangażowania oceniono na maksymalną liczbę punktów.

Jesteśmy powszechnie uznawani za lidera odpowiedzialnego biznesu (CSR) i jak się okazuje widać to również w Internecie. Cieszy nas, że z niezależnych badań Indeksu BI-NGO wynika, że w kwestii komunikacji społecznego zaangażowania w Internecie możemy być traktowani jako wzór. To dla nas bardzo ważne, biorąc pod uwagę wzrastająca z roku na rok popularność i rolę internetu w działaniach społecznych i biznesowych, powiedział Witold Zieliński, wiceprezes zarządu Citi Handlowy.

Badania Indeksu BI-NGO przygotował Instytut Partnerstwa Biznesu i Organizacji Pozarządowych BI-NGO działający przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Organizacja sprawdziła, w jaki sposób firmy informują o działalności społecznej na swoich stronach internetowych.

Przy audycie jakości komunikacji o zaangażowaniu społecznym wzięto pod uwagę pięć aspektów: czy firma w swoich strategicznych dokumentach deklaruje wrażliwość na problemy społeczne; czy konsekwentnie realizuje projekty społeczne i czy są one różnorodne; na ile przejrzyście o nich informuje; czy mierzy efekty swojej działalności oraz w jaki sposób eksponuje na stronie www informacje na ten temat. Badania przeprowadzono w oparciu o listę 500 największych firm dziennika „Rzeczpospolita”.

źródło: Citi Handlowy

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »