BOŚ Bank zaskakuje: zyski z lokaty od razu poprzez e-Konto

Innowacyjne rozwiązania BOŚ Banku, lokowania pieniędzy na wysoko oprocentowanych lokatach, zakładanych poprzez system bankowości Internetowej BOŚBank24 Twoje e-Konto, dają inwestorom gwarancję natychmiastowej wypłaty odsetek już w dniu założenia lokaty. Tego nie oferuje żaden inny bank.

Nowoczesną lokatę na 9 miesięcy promowaną pod hasłem „Lokata na Dzień Dobry” może założyć każdy, bezpośrednio z domu poprzez Internetowe konto BOŚ Banku, które można bezpośrednio i bezpłatnie otworzyć przez Internet. Odsetki od kwoty zdeponowanej na tej najnowocześniejszej lokacie zostają od razu dopisane do salda rachunku, a więc klient uzyska od razu możliwość skorzystania z tych profitów. U konkurencyjnych banków, na zyski trzeba czekać do dnia zakończenia lokaty.

Tak, więc BOŚ Bank w tym przedziale jest bezkonkurencyjny!

Biorąc pod uwagę oprocentowanie 5,8% można mieć pewność, że zainwestowane wolne środki finansowe znajdują się na jednej z najwyżej opłacalnych dla inwestorów lokacie.

To jednak jeszcze nie wszystko!

Wygrać można wspaniały samochód - Citroen DS3, z przyjaznym dla środowiska silnikiem, emisja, CO2 – tylko 99 g/km oraz sto ekspresów ciśnieniowych Dolce Gusto. By wziąć udział w losowaniu należy niezwłocznie założyć lokatę w BOŚ Banku i dokończyć zdanie - „Z lokatą w BOŚ Banku dzień jest dobry, bo…”.

Najwygodniejszym sposobem założenia depozytu, jego kontroli oraz bezpośredniego otrzymania możliwości wydania wypłaconych przez BOŚ Bank, z góry odsetek jest konto osobiste tegoż banku.

e-Konto – umożliwia korzystanie z systemu bankowości elektronicznej:

  • realizowanie przelewów
  • otwieranie lokat terminowych
  • uzyskanie pożyczki gotówkowej przez Internet
  • obsługę karty kredytowej
  • sprawdzanie sald i historii transakcji

Z każdego rejonu świata nieustannie – 24h/dobę

Pożyczkę gotówkową poprzez e-Konto w wersji standardowej, a więc dla każdego posiadacza rachunku osobistego w BOŚ Banku można uzyskać do niebotycznie wysokiej kwoty - 100 000 zł. Ponadto otwierając konto BOŚ Banku, klient otrzyma do 60zł premii miesięcznej za korzystanie z konta. Oczywiście otwarcie, prowadzenie oraz dokonywanie przelewów i wypłat ze wszystkich bankomatów jest bezpłatne. To kolejne atuty, które przemawiają za otwarciem konta BOŚ Banku.