Bank Pekao SA – pierwszy wśród Dealerów Skarbowych Papierów Wartościowych

Bank Pekao SA zwyciężył w konkursie na pełnienie funkcji dealera Skarbowych Papierów Wartościowych (DSPW) w roku 2010, organizowanym przez Ministerstwo Finansów.

Bank znalazł się na pierwszym miejscu wśród 16 polskich i międzynarodowych banków, których działania w zakresie obrotu skarbowymi papierami wartościowymi były przez ostatni rok oceniane w 9 kategoriach.

„W 2009 r. bank zajmował drugie miejsce w rankingu dealerów Skarbowych Papierów Wartościowych.

Zajęcie pierwszego miejsca pokazuje, że Ministerstwo Finansów doceniło nasze działania podejmowane w celu poprawy efektywności rynku skarbowych papierów wartościowych, a zwłaszcza jego przejrzystości i płynności - powiedział Dariusz Odzioba, Dyrektor Departamentu Rynków Finansowych Banku Pekao SA

Wyboru grona dealerów Ministerstwo Finansów dokonało na podstawie wyników konkursu na pełnienie funkcji DSPW, prowadzonego zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie pełnienia funkcji Dealera Skarbowych Papierów Wartościowych z 23 września 2008 roku i trwającego od 1 października 2008 r. do 30 września 2009 r.

To kolejne w ostatnim czasie ważne wyróżnienie dla dealerów banku. W minionym tygodniu, po raz drugi z rzędu, Bank Pekao SA otrzymał nagrodę Best Foreign Exchange Provider 2009 (Najlepszy dostawca usług walutowych w kategorii Polski Złoty) przyznawaną przez magazyn Global Finance. Nagrodę BFEP otrzymuje instytucja, która w ocenie klientów, innych banków i fachowców dostarcza najlepszy na świecie serwis na rynku FX.

źródło: Bank Pekao SA

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »