Bank Nordea otwiera placówkę w Białymstoku

W centrum miasta, przy ul. Malmeda 7 rozpoczęła działalność pierwsza w Białymstoku placówka Nordea.

Bank Nordea otworzył w Białymstoku swoją pierwszą placówkę. Charakterystyczne niebieskie logo w kształcie żagla pojawiło się przy ul. Malmeda 7, niedaleko ul. Lipowej i Rynku Zamenhofa. W tej dwupoziomowej placówce, na powierzchni 250 m2 znajdują się 2 stanowiska opiekunów klienta, 2 doradców kredytowych oraz kasa. Na razie na drugim poziomie mieszczą się sale konferencyjne, ale w przyszłości, wraz z przyrostem klientów i one będą przeznaczone do ich obsługi. Natomiast zaraz po wejściu do placówki trafiamy do tzw. strefy 24h, czyli bankomatu, wyposażonego w funkcję wpłat, infomatu z dostępem do bankowości elektronicznej oraz telefonu, poprzez który można na przykład założyć lokatę czy sprawdzić saldo rachunku. Klient może sam dokonać wyboru – osobistego kontaktu z doradcą bankowym lub skorzystać z kanałów elektronicznych.

Czym Nordea chce przekonać potencjalnych klientów?

Jej oferta depozytowa jest obecnie najwyższa na rynku. Bank do końca roku oferuje lokatę Superhit oprocentowaną 10 proc. w skali roku. Aby ją założyć, trzeba także otworzyć w nim rachunek. Jego prowadzenie jest jednak bezpłatne, jeśli nasze wpływy będą przekraczały 1.500 zł miesięcznie. Nie zapłacimy poza tym prowizji za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w całej Polsce, a podróżując z kartą płatniczą Nordea w bankomatach tego banku za granicą.

- Podlasie jest regionem zarówno depozytowym, jak i kredytowym. Zatem oferta naszego banku jest odpowiedzią na wszelkie oczekiwania finansowe klientów. Mamy bardzo dobre depozyty i atrakcyjne kredyty, zwłaszcza hipoteczne. Tym bardziej, że nadal udzielamy kredytów we frankach szwajcarskich - mówi Agnieszka Krzywicka, dyrektor oddziału Nordea Bank Polska w Białymstoku. - Zaczynamy w stolicy Polski północno-wschodniej, mieście dobrze rozwijającym się gospodarczo, liczącym 300 tys mieszkańców – dodaje.

Kredyt mieszkaniowy Habitat jest flagowym produktem banku Nordea. Bank udziela go w 7 walutach nawet na 40 lat, na zakup mieszkania, domu lub działki, a także na remont lub budowę. Do 25 proc. wartości nieruchomości można przeznaczyć na dowolny cel.

W uroczystym otwarciu wzięli udział prezesi firm deweloperskich, spółdzielni mieszkaniowych, dużych lokalnych firm oraz władze miasta.

Do końca przyszłego roku Nordea chce mieć sieć 150 placówek w całym kraju, białostocka jest już 136.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »