Alior Bank wprowadził nowy internetowy kredyt konsolidacyjny

Marek Brocki - .

Alior Bank sukcesywnie uatrakcyjnia ofertę kredytów konsolidacyjnych. Kontynuując rozwój oferty dla klientów indywidualnych, Alior Bank wprowadził do oferty internetowy kredyt konsolidacyjny z niskimi ratami. Modyfikując ofertę kredytów konsolidacyjnych Alior Bank, skupił się na najważniejszych z punktu widzenia klienta parametrach, takich jak dostępność kredytu konsolidacyjnego i cena. Nowy internetowy kredyt konsolidacyjny to możliwość połączenia pożyczek lub kredytów z innych banków do 200 000 zł.

internetowy kredyt konsolidacyjny

Internetowy kredyt konsolidacyjny Alior Banku to propozycja dla nowych klientów z maksymalną kwotą kredytu 200 tys. zł i długim okresem kredytowania do 10 lat. Z ubezpieczeniem na życie, jeśli kredyt konsolidacyjny udzielony jest na kwoty od 30 000 do 70 000 zł, oraz z ubezpieczeniem od utraty pracy i NNW na kwoty powyżej 70 000 zł.

Kredyt konsolidacyjny, cóż to takiego?

Bank jako instytucja finansowa oferuje klientom zobowiązania kredytowe, również w formie produktu bankowego przeznaczonego na sytuacje podbramkowe (kryzysowe). Są takie momenty w życiu, w których my jako pożyczkobiorcy nie jesteśmy w stanie spłacić kilku wziętych różnych kredytów, pożyczek. Wówczas proponowane rozwiązanie nosi nazwę kredyt konsolidacyjny lub po prostu nazywa się je bankową pożyczką konsolidacyjną. Równie dobrze o konsolidacje zadłużeń możemy wnioskować, gdy mamy tylko jedno większe zobowiązanie finansowe do spłacenia.

Jak dzięki konsolidacji kredytów, poprawić kondycję domowego budżetu?

Kiedy domowy budżet jest skrajnie finansowo obciążony i mamy problem z utrzymaniem zdolności do regulowania comiesięcznych rat kredytu, warto zastanowić się nad konsolidacją. Dlaczego warto sięgnąć po takie rozwiązanie, jakim jest konsolidacja? Powodów może być kilka, ale najważniejsze z nich to: zbyt wysokie raty miesięczne, możliwości wydłużenia okresu spłaty nawet do kilku lat (im dłuższy okres kredytowania, tym niższa rata miesięczna), możliwość otrzymania dodatkowej gotówki. Konsolidacja kredytów oznacza więc nie tylko zamianę kilku posiadanych zobowiązań finansowych w jedno, ale daje także szansę na uzyskanie dodatkowych środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

Internetowy kredyt konsolidacyjny Alior Banku zapewnia więc to, co w tym momencie jest pewnie dla Ciebie najważniejsze. Odciąży Twój domowy budżet i umożliwi łatwiejsze znalezienie środków na spłatę niższej, jednej raty niż wynosi suma obecnych.

Jeśli masz więc do konsolidacji kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy, kartę kredytową czy limit w koncie, to teraz możesz wziąć internetowy kredyt konsolidacyjny. Alior Bank może udzielić Ci konsolidacji kredytów na podstawie wyciągu z konta i numerów Twoich umów kredytowych. Jeżeli planujesz wyłącznie konsolidację kredytu hipotecznego, to z dużym prawdopodobieństwem konieczna będzie wizyta w oddziale banku.

Bank jako instytucja finansowa umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych bankach. Bez najmniejszego problemu przeprowadzisz konsolidacje zadłużeń dla produktów tj.:

  • kredyty gotówkowe,
  • pożyczki gotówkowe,
  • kredyty hipoteczne, np. wzięte na budowę domu lub kupno własnego mieszkania,
  • kredyt udzielony na zakup samochodu,
  • kredyt dotyczący spłaty przekroczonego limitu (debetu) na koncie.

Co istotne, możesz otrzymać odmowę przyznania kredytu konsolidacyjnego, jeśli będziesz chciał uzyskać wsparcie w procesie konsolidacji zadłużenia pozabankowego, np. w celu spłaty zaciągniętych chwilówek. Dlaczego bank tak postępuje oraz z czego wynika takie działanie?

Otóż każdy bank jako instytucja finansowa oferuje konsolidacje zadłużeń dotyczącą wyłącznie produktów bankowych (kredyty, pożyczki, karty kredytowe). Nie konsoliduje pożyczek proponowanych przez parabanki czy inne prywatne firmy pożyczkowe. Wynika to ze zbyt dużego ryzyka, które wiąże się z konsolidacją pożyczek pozabankowych.

Kredyt konsolidacyjny - o czym jeszcze warto wiedzieć?

Zgodnie z Rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego łączne raty Twoich kredytów nie powinny przekroczyć połowy Twoich miesięcznych zarobków. Jeśli więc zarabiasz 4000 zł, to rata kredytu konsolidacyjnego może wynieść maksymalnie 2000 zł.

Aby konsolidacja Ci się opłacała, musisz wybrać najlepszy kredyt konsolidacyjny. Ofertę, dzięki której połączysz pożyczki oraz kredyty z innych banków w jeden kredyt konsolidacyjny z niskimi ratami. Kredyt konsolidacyjny ma wyprowadzić Cię z długów, a nie wpędzić w jeszcze większe kłopoty!

Jak najłatwiej to zrobić? Biorąc najtańszy kredyt konsolidacyjny, który znajdziesz tutaj => kredyty konsolidacyjne. Dzięki tej ofercie, szybko połączysz pożyczki gotówkowe oraz wszystkie kredyty wzięte w innych bankach w jeden wygodny kredyt konsolidacyjny z niską ratą bez wizyty w Alior Banku. Zapoznaj się dokładnie z najnowszą ofertą kredytów konsolidacyjnych i sprawdź, czy wszystkie zobowiązania finansowe, które posiadasz, możesz spłacić za pomocą internetowego kredytu konsolidacyjnego, a jeśli tak, to ile czasu to zajmie.

Pamiętaj, że rozwiązanie konsolidacyjne wybierz w ostateczności, kiedy nie masz innej możliwości uregulowania zadłużenia oraz gdy wisi nad Tobą widmo egzekucji komorniczej. Działaj z głową, ale szybko! Ratuj domowy budżet, zanim raty wymkną się spod kontroli.