Alior Bank ma najlepszy kredyt dla firm

Marek Brocki - .

Kredyt firmowy bez wizyty w banku został uznany przez Portal Get-Money.pl za najlepszy kredyt dla firm na rynku. Kredyt firmowy bez wizyty w Alior Banku udzielany jest aż do 600 tys. zł z atrakcyjnymi warunkami. Kredyt jest zabezpieczony gwarancją de minimis, Cosme lub Kreatywna Europa. Alior Bank przełamuje schematy.

Wyróżniliśmy go za możliwość otrzymania finansowania do 600 tys. zł bez wizyty w banku oraz za doskonałe warunki obejmujące nie tylko sam produkt — kredyt dla firm, ale również za unowocześnienie weryfikacji zdalnej tożsamości klienta. Wpływ na wyróżnienie miały również pomysłowe reklamy.

Mobilnie, wygodnie i na bardzo atrakcyjnych warunkach. Tak w skrócie można opisać propozycję kredytu dla firm Alior Banku. Wskazujemy wszystkie istotne parametry dotyczące oferty banku oraz przedstawiamy najważniejsze kwestie, które warto przeanalizować przed zaciągnięciem takiego zobowiązania.

To obecnie jedna z najkorzystniejszych ofert kredytów dla firm, dla których stosowane są niższe progi oprocentowania i prowizji. Te dwa parametry mają największy wpływ na całkowity koszt kredytu firmowego i ostatecznie wpływają także na wysokość raty kredytu. Niższa prowizja, niższe oprocentowanie oraz uproszczona procedura, umożliwiają łatwiejsze otrzymanie kredytu dla firm w Alior Banku.

Kto może wziąć kredyt dla firm bez wizyty w banku?

Z kredytu mogą skorzystać nowi i obecni klienci Alior Banku prowadzący mikrofirmy, o rocznych przychodach do 5 mln zł oraz małe firmy o rocznych przychodach od 5 mln zł do 20 mln zł. Alior Bank wymaga od klienta przedstawienia PIT-u za rok obrachunkowy obejmujący minimum 10 miesięcy działalności oraz dokumentów finansowych za okres bieżący (księgi przychodów i rozchodów lub bilansu i rachunku zysków i strat).

Kredyt dla firm bez wizyty w banku można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Czas oczekiwania na decyzję kredytową to maksymalnie 20 minut. Wnioskowanie o kredyt firmowy jest bardzo proste i nie wymaga wychodzenia z domu. Podpisanie umowy z Alior Bankiem odbywa się zdalnie, ale możliwe jest również podpisanie umowy o kredyt dla firm w oddziale Alior Banku. Bank nie wymaga zabezpieczeń materialnych.

Trzeba tutaj podkreślić, że chcąc uzyskać możliwie jak najniższą ratę kredytu dla firm w wysokiej kwocie, należy zdecydować się na dłuższy termin spłaty. W drugiej kolejności należy pamiętać, że bank może wymagać od kredytobiorcy dodatkowego ubezpieczenia – to może dodatkowo podwyższyć wysokość raty i zwiększyć nasze miesięczne obciążenie z tytułu spłaty kredytu firmowego.

Jak wziąć kredyt firmowy bez wizyty w banku?

  1. Wypełnij formularz kontaktowy — kredyt dla firm Alior Bank.
  2. Zostaniesz poproszony o przesłanie podstawowych dokumentów finansowych.
  3. Otrzymasz decyzję kredytową.
  4. Po pozytywnej decyzji kredytowej Alior Bank zweryfikuje zdalnie Twoją tożsamość.
  5. Umowę o kredyt dla firm podpiszesz zdalnie.

Podsumowanie

Koszty pożyczki dla firm mogą być nieco wyższe w innych bankach. Dlatego też należy dobrze analizować oferty kredytów dla firm, ponieważ na rynku dostępne są także znacznie mniej korzystne warunki kredytowania proponowane przez różne instytucje finansowe. Najlepsze oferty dla przedsiębiorców, jakie możemy znaleźć w porównywarce kredytów firmowych Get-Money.pl, mają oprocentowanie zaczynające się już od 0,41%. Do tego brak prowizji i stałe oprocentowanie przez cały okres kredytowania.

Atrakcyjne oferty kredytów firmowych, cieszą się największą popularnością, gdyż dla korzystających z nich klientów liczy się nie tylko niskie oprocentowanie, ale często również czas i wygoda oraz maksymalnie uproszczone procedury kredytowe, które proponowane są również nowym klientom banków działających w Polsce.

Czytaj też: Pożyczka konsolidacyjna online bez żadnych dokumentów — gdzie wziąć?

Do 60 tys. zł na spłatę pożyczek. Zdalne złożenie wniosku i podpisanie umowy.