Volkswagen Bank - e-direct - Plus Konto - Konto Biznes

Konto e-direct w Volkswagen Bank direct

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii Volkswagen Bank direct gwarantuje klientom profesjonalną obsługę oraz najwyższy standard bezpieczeństwa transakcji. Volkswagen Bank oferuje darmowe konto bankowe e-direct dostępne przez Internet i telefon. Bez opłat za prowadzenie, przelewy, zlecenia i wypłaty z bankomatów. Rewelacyjne konto firmowe - Konto firmowe Volkswagen Bank direct

Czołowy produkt - Konto e-direct

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
  • 0 zł za przelewy i zlecenia przez internet
  • 0 zł wypłaty z bankomatów
  • 0 zł za wydanie kart VISA

W każdym koncie wyjątkowo wysoka lokata.

Ile kosztuje nas rachunek bankowy?

Warto zwracać uwagę na wysokość opłat ponoszonych przy korzystaniu z podstawowych usług bankowych. Przemyślane decyzje w tej kwestii mogą bowiem przynieść wymierne oszczędności.

Mimo serii podwyżek opłat bankowych w tym roku, wciąż można znaleźć o wiele tańsze, a nawet darmowe oferty. Brak opłat za konto! Bezpłatne prowadzenie konta, darmowe przelewy na rachunki we wszystkich bankach czy zlecenia stałe bez prowizji oferuje m.in. Volkswagen Bank direct. Bezpłatne są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Posiadacze Konta e-direct nie płacą także za zdefiniowanie, modyfikacje i realizacje zleceń stałych oraz przelewy internetowe do Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Bezpłatnie wydawane są również karty płatnicze do rachunków. Do każdego Konta e-direct bezpłatnie wydawany jest również token, czyli urządzenie generujące jednorazowe kody uwierzytelniające transakcje internetowe.

Oferta skonstruowana została tak, by zaoferować klientom bezpłatną obsługę rachunku bankowego bez względu na: liczbę wykonywanych przelewów (zarówno na rachunki własne, jak i obce), liczbę wypłat z obcych bankomatów czy częstotliwość używania karty płatniczej. I tak dla przykładu klient wykonujący w miesiącu 15 rozmaitych przelewów, korzystający z 5 zleceń stałych, dokonujący w sklepach 10 płatności bezgotówkowych kartą VISA Electron i podejmujący 3-krotnie kwoty 500 zł z dowolnych bankomatów nie zapłaci za te operacje żadnej prowizji! W stosunku do średniego kosztu konta w Polsce wykazanego w przytoczonym powyżej raporcie to wymierna oszczędność - 300 zł rocznie.

Konto Internetowe się opłaca

Polacy wybierają banki internetowe, bo chcą ominąć biurokrację, kolejki w oddziale i skrócić do minimum formalności. Teraz jak widać na powyższym przykładzie, nie bez znaczenia jest także argument finansowy. Korzystając z prostego formularza w kilku kliknięciach, otworzyć można konto i oszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze.

Konto Osobiste e-direct - Konto Firmowe Plus Konto Biznes