ING Bank Śląski - Kredyt Mieszkaniowy - Hipoteczny

Spis treści

ING Bank Śląski postawił na nowoczesną ofertę kredytów, pożyczek, lokat oraz kont osobistych i oszczędnościowych w bankowości internetowej dostosowanej do potrzeb coraz to bardziej wymagających klientów i dobrze zrobił. Świadczy o tym liczba klientów, która coraz chętniej przenosi konta osobiste do ING i czynnie korzysta z produktów i usług bankowych.

Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

ING Bank Śląski, pożyczki, konto osobiste

Pożyczka online na dowolny cel kiedy i gdzie chcesz

Superszybka pożyczka gotówkowa dostępna w czasie 1 wizyty, pod warunkiem, że Klient będzie posiadał dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz, że nie będzie konieczna dodatkowa analiza kredytowa. Szybka gotówka w ING Banku Śląskim to nawet 60 000 złotych pożyczki gotówkowej na okres spłaty - 8 lat (96 miesięcy). Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel i co ważne, ING Bank Śląski nie wymaga poręczycieli. Ponadto kredytobiorca ma możliwość swobodnego wyboru dnia spłaty raty oraz może skorzystać z programu ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka. Szybka i atrakcyjna pożyczka gotówkowa od ręki‎.

Cz warto założyć konto w ING Bank Śląski?

Konto Direct z Moim ING to nowa, osobista bankowość, która ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Klienta. Dzięki niej Klient ma dostęp do pieniędzy gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo. Od razu widać jakimi środkami dysponuje posiadacz konta i na co je wydaje. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie lepszych decyzji: sprawnie planować budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania wykonuje się szybko i intuicyjnie.

Konto Direct dla Firmy oferuje aplikację mobilną na tablet i smartfon, 0 zł dla aktywnych za przelewy internetowe w PLN w kraju, a także dostęp do doradców w ponad 400 oddziałach w Polsce.

Pożyczka gotówkowa online na realizację Twoich planów

Skorzystaj z ofert promocyjnych i zyskaj.