Bank Millennium - Kredyty - Pilna Pożyczka

Spis treści

Rewelacyjna pożyczka gotówkowa w Banku Millennium w nowej promocji „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki” oraz promocja pożyczki konsolidacyjnej "Zmień bank swojego kredytu na Bank Millennium" z ubezpieczeniem Bezpieczna Pożyczka już trwa.

Bank Millennium oferuje atrakcyjne kredyty mieszkaniowe, kredyty konsolidacyjne, konta osobiste, karty kredytowe, lokaty oraz znane z najniższej raty - pożyczki gotówkowe, które sprawiają, że życie jest przyjemniejsze. Pilna pożyczka gotówkowa to wyjątkowo proste zasady i szybka decyzja.

To najlepszy moment na pożyczkę gotówkową lub konsolidacyjną w Banku Millennium! Teraz wraz z gotówką otrzymasz wyjątkową Gwarancję Najniższego Oprocentowania! Bank Millennium oferuje pożyczkę z najniższym oprocentowaniem, jakie można znaleźć na rynku kredytów i pożyczek gotówkowych. Jeśli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy Pożyczki znajdziesz tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania, zwróci Ci różnicę już zapłaconych w banku odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki otrzymałeś w innym banku. Zasady promocji zawarte są w Regulaminie promocji.

pożyczka w Banku Millennium

Pożyczka Gotówkowa z Gwarancją Najniższego Oprocentowania

Dzięki której oprocentowanie Twojej Pożyczki będzie najniższe jakie możesz otrzymać to:

 • Niska rata dzięki Gwarancji Najniższego Oprocentowania
 • Decyzja kredytowa nawet w 15 minut, a wypłata środków pożyczki nastąpi w ciągu 2 dni
 • Zwrot różnicy i zmiana wysokości oprocentowania na takie samo, jeśli w ciągu 30 dni znajdziesz niższe oprocentowanie
 • Pożyczka od 1000 zł do 80 000 zł, a aktywni Klienci Banku mogą liczyć nawet na 150 000 zł
 • Proste wymagania dokumentowe
 • Jeszcze niższe oprocentowanie dla przelewających swoje wynagrodzenie lub dochód netto na konto w Banku Millennium

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę gotówkową w Banku Millennium?

 • wiek: 25-70 lat
 • wymagany min. dochód 1500 zł netto: umowa o pracę na czas nieokreślony
 • wymagany min. dochód 1000 zł netto: emerytura / renta, umowa o pracę na czas określony, kontrakt menedżerski, świadczenie przedemerytalne, umowa zlecenie, umowa o dzieło
 • wymagany dochód przy działalności gospodarczej 1500 zł netto (średniomiesięczny dochód z ostatnich 3 miesięcy), czas trwania działalności min. 12 miesięcy
 • wymagany czas trwania zatrudnienia dla poszczególnych form umowy: czas zatrudnienia u obecnego pracodawcy wynosi co najmniej 6 miesięcy; emerytura / świadczenie przedemerytalne / renta: bez ograniczeń.

Czego potrzebujesz, by wziąć pożyczkę gotówkową w Banku Millennium?

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę gotówkową w Banku Millennium wybierz dokument zgodnie z Twoim źródłem dochodu: Umowa o pracę / Umowa zlecenie / Umowa o dzieło i dołącz jeden z dokumentów: wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące, PIT za ostatni rok lub zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu.

Jeśli prowadzisz Działalność gospodarcza i chcesz wziąć pożyczkę gotówkową w Banku Millennium, dołącz jeden z dokumentów:

 • roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego / ZUS / KRUS
 • książka przychodów i rozchodów

Jesteś emerytem? Chcesz wziąć pożyczkę gotówkową w Banku Millennium? Dołącz jeden z dokumentów: wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ emerytury za ostatni miesiąc, ostatni odcinek emerytury, ostatnia decyzja o waloryzacji emerytury, decyzja o przyznaniu emerytury.

Pożyczka Gotówkowa w Banku Millennium To Niska Rata

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium za jedyne 100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki gotówkowej i ani 1 grosza więcej. Promocja "100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki" dotyczy Klientów, którzy wezmą pożyczkę na kwotę 5000 zł, 10000 zł lub 15000 zł na okres 60 miesięcy. W takiej sytuacji ich rata wyniesie odpowiednio 100, 200 lub 300 zł, a oprocentowanie nominalne 7,42%. Zachęcamy do wypełnienia Formularza Kontaktu/Wniosek. Promocja pożyczki gotówkowej 100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki trwa do 31.03.2019 r.

Promocja "Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium" z ubezpieczeniem Bezpieczna Pożyczka dotyczy pożyczek konsolidacyjnych, tj. pożyczek, w których część albo całość udzielonej kwoty przeznaczona jest na spłatę produktów kredytowych (kredytów, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych oraz w limitach w koncie) spoza Banku.

Pożyczka gotówkowa, która zbliża Cię do celu. Promocja "100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki II edycja”. Zrób pierwszy krok w kierunku realizacji swoich marzeń z pożyczką gotówkową Banku Millennium w wyjątkowej promocji.

Wybierz kwotę:

 1. Pożyczka gotówkowa 5 000 zł z ratą 100 zł,
 2. Pożyczka gotówkowa 10 000 zł z ratą 200 zł,
 3. Pożyczka gotówkowa 15 000 zł z ratą 300 zł,
 4. Pożyczka gotówkowa 20 000 zł z ratą 400 zł

Zazwyczaj, pracownik Banku Millennium podejmuje 3 próby kontaktu telefonicznego z Klientem, który wypełnił formularz "złóż wniosek". Niedostępny, zajęty, nie odbiera telefonu - wniosek zostaje odrzucony. Zachęcamy do wypełnienia wniosku, a później do odebrania telefonu w celu poznania szczegółów atrakcyjnej oferty.

Tańsza pożyczka gotówkowa w Banku Millennium dzięki Gwarancji Najniższego Oprocentowania. Możesz pożyczyć od 1000 zł nawet do 150 000 zł.